Cookies management by TermsFeed Cookie Consent Zábřežská florbalová liga | Orel Jednota Troubelice

21.03. 2018

Zpět na seznam

Zábřežská florbalová liga
V sobotu 17.3.2018 jsme odehráli poslední kolo Zábřežské florbalové ligy. Mladší žáci si v celém průběhu ligy vedli dobře a stále se pohybovali na druhém místě za vedoucím Sokolem Zábřeh. V posledním kole útočili na první místo, ale nakonec díky neuznané brance snad z brankoviště uhráli s Rapotínem pouze remízu a celkově skončili s 21 body na druhém místě o 1bod za Sokolem Zábřeh. Po počátečním zklamání jsme se nakonec radovali z poháru a stříbrných medailí. Všem klukům patří velký dík za nasazení a bojovnost v celé soutěži a především za výbornou reprezentaci Orla i obce Troubelice. V průběhu soutěže nás reprezentovali: Vojtěch Novák-brankář, Jan Drlík –kapitán, David Vláčil, Lukáš Vláčil, Matyáš Valenta, Adam Zámečník, Milan Kux, Tomáš Hoffinger, František Pospíšil a Josef Kropáč.
Martin Kantor, Josef Obšil
Starší žáci bojovali v sedmičlenné skupině, kde hrál každý mezi sebou dvakrát. I přes výborný výkon v posledním kole, kdy jsme porazili druhý Sokol Zábřeh a remizovali se suverénním vítězem z Postřelmova, jsme díky ztrátám z úvodních kol obsadili s minimálním odstupem konečné páté místo.
V průběhu soutěže nás reprezentovali: Miroslav Dittrich a Vojtěch Novák -brankáři, Štěpán Urbášek, Kuba Navrátil, Jan Adamica, Tomáš Machač, Libor Olečko, Michal Kuruc, Stanislav Axman, Lukáš Fojtaník, Jan Hlubinka a Karel Motlíček.
Tomáš Polák a Zdeněk Navrátil
Všem klukům patří velký dík za nasazení a bojovnost v celé soutěži a především za výbornou reprezentaci Orla i obce Troubelice.
 

Kontaktní formulář

Pokud nám chcete něco sdělit
tak nám prosím zašlete vzkaz

Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů podle Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.