Cookies management by TermsFeed Cookie Consent Listopadová kola ZFL a OSM | Orel Jednota Troubelice

01.12. 2023

Zpět na seznam

Listopadová kola ZFL a OSM

Mladší žáci

Ve druhém kole Zábřežské florbalové ligy v kategorii mladší žáci jsme nejprve po srdnatém výkonu prohráli s týmem Worms Postřelmov 2:4 a poté jsme se konečně dočkali výhry, když jsme porazili Sokol Zábřeh 4:3. Po dvou kolech se tak nacházíme na 4. místě tabulky. Další kolo nás čeká 9. 12. ve sportovní hale v Rapotíně.

Za náš tým nastoupili brankář Matěj Kráčmar a hráči Dan Horák ( náš nejlepší střelec ), Šimon Poštulka, Kuba Pavlík, Ella Pavlíková, Matěj Rozehnal, Šimon Kořistka, Vojta Polák, Kika Mazáková a Terezka Chromčáková. Děkujeme za vzornou reprezentaci Orla a obce Troubelice.

Trenéři Jakub Kotraš a Tomáš Polák

Starší žáci

V kategorii starších žáků naši kluci opět předvedli suverénní výkony, kdy zvládli porazit Sokol Zábřeh 10:2 a FBC Vikýřovice 9:1. Zápasy se soupeři o přední příčky tabulky jsme tak zvládli skvěle. Nejlepším střelcem v těchto dvou utkáních byl Patrik Zámečník, který se trefil hned 4x. Nikolas Hacura nastřílel ve druhém utkání hattrick. Brankář Marek Maitner i tentokrát pochytal několik těžkých střel a nadále suverénně vévodí brankářským statistikám v lize.

Náš tým: Marek Maitner, Adam Valigura, David Kráčmar, Michal Horák, Patrik Zámečník, David Vincourek, Nikolas Hacura, David Stránský, Tomáš Frgál

Trenéři: Martin Kantor, Miroslav Jůzek

Muži

Naše mužstvo dospělých se v rámci 3. kola Olomoucké soutěže mužů utkali na palubovce v Kostelci na Hané se dvěma nejlepšími týmy prozatímního průběhu soutěže - Sokolem Kostelec n. Hané a FBC Šternberk B. Na tyto utkání jsme bohužel jeli v nedobrém rozpoložení, kdy nám těsně před zápasem onemocnělo nebo se zranilo několik důležitých hráčů.

První třetinu se Šternberkem jsme v okleštěné sestavě přesto zahájili velmi dobře a dostali jsme se do vedení. Následně jsme však dostali dva slepené góly, které celý tým rozhodily, a přestaly jsme se tak držet naší hry. Na počátku druhé třetiny navíc byl velmi ošklivým zákrokem zraněn Adam Zámečník, který musel z dalšího průběhu odstoupit a odjet na vyšetření do nemocnice. Už tak oslabená sestava tak přišla o dalšího klíčového hráče. Následně jsme již nebyli schopni pouze se třemi hráči na střídání stačit početnějším soupeřům.

Výsledky 3:11 a 4:10 tak pro nás byly zdrcující, ovšem ukázaly nám, na čem musíme dále pracovat. Další kolo nás čeká již tuto neděli 3. 12. v Senici na Hané, kde se utkáme s FBC Lutín a FBC Mohelnice C.

Vedoucí Martin Mucka

Kontaktní formulář

Pokud nám chcete něco sdělit
tak nám prosím zašlete vzkaz

Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů podle Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.