Cookies management by TermsFeed Cookie Consent Floorball Cup Troubelice | Orel Jednota Troubelice

27.09. 2018

Zpět na seznam

Floorball Cup Troubelice

V sobotu 14. 7. 2018 se uskutečnil na víceúčelovém hřišti za Orlovnou 1. ročník nově vzniklé soutěže Floorball Cup Troubelice. Turnaj se hrál systémem 2 skupin s následným Play-off a vedle našeho týmu Orel Troubelice se ho účastnilo dalších pět týmů včetně jednoho dalšího Troubelického. Všechny týmy předváděly skvělé počasí a díky tomu, i díky pěknému počasí se turnaj vydařil na výbornou. Proto také věříme, že se nám podaří zorganizovat i další ročníky tohoto turnaje a že budou ještě úspěšnější než ten letošní.

Náš tým uhrál skvělý výsledek, jelikož konkurence byla obrovská a kvalita všech týmů byla prakticky vyrovnaná. Ve skupině jsme skončili na prvním místě, v následném semifinále jsme však prohráli s Troubelickými Balvany v, podle mého názoru, nejlepším zápase turnaje 1:2 a tak jsme se utkali v souboji o bronz, který jsme vcelku jasným výsledkem vyhráli. Získali jsme tak další cennou trofej a ukončili tak sezónu tím nejlepším způsobem.

Náš tým reprezentovali: Vojtěch Hanák, Rostislav Meinzl, David Smrček, Jan Kotráš, Petr Pospíšil, Jiří Kamler, Milan Mucka, Jakub Kotraš, Michal Kuruc a Martin Mucka Chtěl bych na závěr poděkovat všem, co se podíleli na organizaci turnaje před i v průběhu jeho konání, chtěl bych také poděkovat obci Troubelice za hodnotné dary pro nejlepší týmy, Orlu Troubelice za nemalou pomoc a ochotu a také hlavně svým spoluhráčům za jejich velkou bojovnost.

Martin Mucka, vedoucí týmu

Kontaktní formulář

Pokud nám chcete něco sdělit
tak nám prosím zašlete vzkaz

Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů podle Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.