Cookies management by TermsFeed Cookie Consent 1. Kolo ZFL 14. 10. 2023 - Postřelmov | Orel Jednota Troubelice

25.10. 2023

Zpět na seznam

1. kolo ZFL 

Mladší žáci
V sobotu 14. 10. 2023 se odehrálo 1. kolo Zábřežské florbalové ligy. Pro letošní sezónu se nám podařilo opět sestavit družstvo mladších žáků, které je převážně tvořeno z dětí, které ještě vloni hrály na turnajích přípravek. V sobotu to tak pro ně byly první zápasy na velkém hřišti.

Hned v prvním utkání jsme narazili na asi nejsilnější tým soutěže Vikýřovice, jejichž věkový průměr byl viditelně vyšší než u našich dětí. Přesto byl začátek utkání poměrně vyrovnaný, kdy se nám podařilo srovnat na 3:3. Soupeř nakonec ukázal svou kvalitu a dokázal zvítězit 10:4.

Utkání s Dlouhomilovem se neuskutečnilo a bude odehráno v náhradním termínu, nejspíše v tělocvičně ZŠ Troubelice.

Náš tým: Matěj Kráčmar, Daniel Horák, Jakub Pavlík, Šimon Kořistka, Kristýna Mazáková, Matěj Rozehnal, Vojtěch Polák a Ella Pavlíková

Starší žáci
Starší žáci taktéž prošli velkou obměnou týmu. Kluci, kteří letos tvoří jádro týmu už zasáhli i do loňské sezóny a již v prvním kole ukázali své zkušenosti. Vstup do nového ročníku ZFL pro ně byl poměrně suverénní, když porazili tým Údolí Desné 6:0 a Sokol Tovačov 9:1.

Svou soutěžní premiéru si v naší brance odbyl Marek Maitner, který předvedl několik skvělých zákroků a hned v prvním utkání si připsal čisté konto. Po dvou odehraných utkání jsme se ihned zařadili na 1. místo v tabulce. Další kolo nás čeká 11. 11. opět v Postřelmově.

Náš tým: Marek Maitner, Adam Valigura, David Vincourek, David Kráčmar, Nikolas Hacura, Jan Hájek, Michal Horák, David Stránský, Jan Zajíček

Všem děkujeme za skvělé výkony!

Kontaktní formulář

Pokud nám chcete něco sdělit
tak nám prosím zašlete vzkaz

Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů podle Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.