Cookies management by TermsFeed Cookie Consent Florbal Přípravka - Vikýřovice 2023 | Orel Jednota Troubelice

27.04. 2023

Zpět na seznam

Florbal Přípravka - Vikýřovice 18.2.2023

V sobotu 18. 2. 2023 jsme se se školním týmem přípravek a elévů zúčastnili turnaje ve Vikýřovicích. Ve velké konkurenci předvedly děti velmi pěkné výkony, kdy nás mnohdy jen smůla dělila od lepšího výsledku. Přítomní fanoušci určitě potvrdí, že medaile nebyla daleko.

První utkání proti Rapotínu jsme ostřelovali branku, nakonec jsme však prohráli 4:2. Druhé utkání proti Zábřehu 2 se nám vyvedlo mnohem lépe a zvítězili jsme 14:1. Ve třetím utkání jsme narazili na celkového vítěze Zábřeh 1, který byl složen z o poznání starších dětí, a tak jsme museli skousnout velkou porážku. Čtvrté utkání jsme hráli opět proti velmi silnému týmu, Postřelmovu. Stejně jako v prvním utkání se nám nepodařilo proměnit velké šance a prohráli jsme tak 7:2. Ani tyto porážky nás však nepoložily, utřeli jsme slzy a poslední utkání proti Vikýřovicím jsme za velkého povzbuzování rodičů vyhráli 4:1.

Nakonec jsme se tak umístili na pěkném 4. místě z celkových 6 týmů.

Děkujeme všem reprezentantům, rodičům a také ZŠ Troubelice za spolupráci.

Náš tým: Vojta Polák, Kristýna Mazáková, Šimon Poštulka, Ella a Kuba Pavlíkovi, Bea Hübnerová a Klárka Roháčová

Martin Mucka a Tomáš Polák, vedoucí

Kontaktní formulář

Pokud nám chcete něco sdělit
tak nám prosím zašlete vzkaz

Odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů podle Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.