Dnes je: sobota, 22. leden 2022
Svátek má: 
Nacházíte se zde: Úvod » Fotogalerie » Florbal - 3.kolo ZFL

Florbal - 3.kolo ZFL

Vytvořeno: 22.01. 2015

Seznam


17. ledna proběhlo v Postřelmově 3.kolo Zábřežské florbalové ligy. Po tomto kole patří mladším i starším žákům v tabulce vynikající 2. místo.

Mladší žáci prohráli s mužstvem Lvi Postřelmov 3:5 a porazili Sokol Vykýřovice 10:0. Branky: Navrátil Kuba 6, Navrátil Břeťa 2, Urbášek, Schneider, Vláčil, Adamica a Silný. Sestava: Aujeský Filip - brankář, David Schneider, Břetislav Navrátil, Jakub Navrátil, Štěpán Urbášek, David Silný, Jan Adamica, Lukáš Vláčil a Martin Mrákava.

V kategorii starších žáků do 17-ti let se našim klukům po výborných výkonech podařilo vyhrát všechny tři utkání. Lvy Šumperský venkov jsme porazili 2:0, v dalším utkání jsme vyhráli nad Údolím Desné z Rapotína 5:1 a třetího vítězství jsme dosáhli po napínavém průběhu brankou v poslední vteřině nad Lvy Postřelmov 3:2. Hráli jsme v sestavě: Dominik Šobota- brankář, Martin Mucka, Lukáš Silný, Jiří Pluskal, Erik Nantl, David Smrček a Josef Veselík. Branky vstřelili: Jiří Pluskal, David Smrček a Josef Veselík 3x a Erik Nantl 1x. Děkujeme klukům za výbornou reprezentaci Orla i Obce Troubelice a přejeme hodně úspěchů v dalších turnajích.

Josef Obšil a Tomáš Polák

©2022 Orel Jednota Troubelice