Dnes je: sobota, 22. leden 2022
Svátek má: 
Nacházíte se zde: Úvod » Fotogalerie » Floorball Cup Troubelice

Floorball Cup Troubelice

Vytvořeno: 27.09. 2018

Seznam


Floorball Cup Troubelice

V sobotu 14. 7. 2018 se uskutečnil na víceúčelovém hřišti za Orlovnou 1. ročník nově vzniklé soutěže Floorball Cup Troubelice. Turnaj se hrál systémem 2 skupin s následným Play-off a vedle našeho týmu Orel Troubelice se ho účastnilo dalších pět týmů včetně jednoho dalšího Troubelického. Všechny týmy předváděly skvělé počasí a díky tomu, i díky pěknému počasí se turnaj vydařil na výbornou. Proto také věříme, že se nám podaří zorganizovat i další ročníky tohoto turnaje a že budou ještě úspěšnější než ten letošní.

Náš tým uhrál skvělý výsledek, jelikož konkurence byla obrovská a kvalita všech týmů byla prakticky vyrovnaná. Ve skupině jsme skončili na prvním místě, v následném semifinále jsme však prohráli s Troubelickými Balvany v, podle mého názoru, nejlepším zápase turnaje 1:2 a tak jsme se utkali v souboji o bronz, který jsme vcelku jasným výsledkem vyhráli. Získali jsme tak další cennou trofej a ukončili tak sezónu tím nejlepším způsobem.

Náš tým reprezentovali: Vojtěch Hanák, Rostislav Meinzl, David Smrček, Jan Kotráš, Petr Pospíšil, Jiří Kamler, Milan Mucka, Jakub Kotraš, Michal Kuruc a Martin Mucka Chtěl bych na závěr poděkovat všem, co se podíleli na organizaci turnaje před i v průběhu jeho konání, chtěl bych také poděkovat obci Troubelice za hodnotné dary pro nejlepší týmy, Orlu Troubelice za nemalou pomoc a ochotu a také hlavně svým spoluhráčům za jejich velkou bojovnost.

Martin Mucka, vedoucí týmu

 
©2022 Orel Jednota Troubelice